Gazeta Miechowic

            

  

                                   

 

                               Droga dojazdowa do bloków w wydaniu SM Miechowice.

 

 

Problemy z drogami ma nie tylko MZDiM ale także Spółdzielnia Mieszkaniowa Miechowice.

Na zdjęciach przedstawiona jest droga dojazdowa do bloku przy ul. Stolarzowickiej 104C.  Lokatorzy starają się o remont tej drogi jak również budowy parkingu od co najmniej 2010 r.  i jak widać na zdjęciach z marnym skutkiem, ciągle są przez Spółdzielnię MM zbywani. 

Parking to też druga sprawa, parkują na dawnym placu zabaw..

Mieszkańcy także nie posiadają parkingu pod blokiem , parkują na ul. Reptowskiej lub Nowej,  a tam na Nowej powstaje problem znowu z wyminięciem się samochodów oraz stojące auta blisko skrzyżowania ograniczają widoczność i stwarzają niebezpieczeństwo. 

Piszemy ciągle pisma, z prośbą o jakiś parking dla nas, jednak wciąż w odpowiedzi dostajemy to, iż zostaliśmy ujęci w planie na rok następny. Do dziś nie ma ani remontu drogi dojazdowej, ani parkingu… Nawet rozmowa z Prezesem Działu Technicznego nie pomogła i był to tylko monolog ze strony Prezesa, który twierdził, że nie mamy wykupionego mieszkania z miejscem parkingowym, że możemy zaparkować gdziekolwiek w Miechowicach gdzie parking jest... Nie będę tego komentować... Przy ulewach wysiadamy w okropnym błocie...  pisze jedna z lokatorek bloku Stolarzowickiej 104C.

W takiej sytuacji my jako Gazeta Miechowic wyślemy zapytanie do SM Miechowice w tej sprawie i otrzymaną odpowiedz opublikujemy na naszych łamach i będziemy śledzić dalsze działania SM Miechowice co zamierza i czy dotrzyma słowa terminu naprawy remontu dojazdu do bloków.

 

Natomiast Państwu pokazujemy jak wygląda wspomniana droga i parking po deszczach… aby wszyscy wiedzieli z czym tutaj mamy do czynienia…

 

 

 

 

1 2 3 lightbox jquery tutorialby VisualLightBox.com v6.1